П`ятниця, 16.11.2018, 07:59

Головна » 2018 » Травень » 3 » Великодні візерунки
Великодні візерунки

Ми завжди знали, що в нашій школі креативні і творчі діти. Виставка “Великодні візерунки, що проходила 6 квітня 2018 року, це прямий доказ цього твердження. Роботи були зроблені до Великодня. Участь брали учні молодших класів та декілька дітей з 5-6 класів. Ці прикольні, смішні та іноді дуже милі крашанки та писанки, буквально гіпнозували і не давали можливості відірвати від них захоплені погляди. Були і роботи іншого типу, які були просто неймовірними. Хтось зробив цікаві композиціі з корзинками, а хтось малював малюнки, на яких були зображені всі атрибути і символи Пасхи. Дехто навіть печиво у формі писанки спік. Всі роботи були казкові і яскраві, але у мене є фаворит. Я просто закохалася у Пасхальне дерево.

Шкільний журналіст Усик А., учениця 9-А класу

Виставка пройшла успішно і принесла з собою атмосферу весни, Свята і відродження! Було отримано багато вдячностей і приємних відгуків на адресу організаторів та виконавців.

Найкращими роботами були:

• унікальна писанка (Андрієнко А., 1-Б клас);
  • нестандартні крашанки (Зубар М., 1-Б клас);
  • цікава листівка (Синиця С., 1-Б клас);
  • дерево-шедевр (Кравченко О., 1-Б клас);
  • печиво-писанка (Потапенко Є., 1-Б клас);
  • креативна писанка (Козієнко В., 3-А клас);
  • оригінальна крашанка (Смагло Н., 3-А клас);
  • нетрадиційна корзинка (Рега Є., 3-А клас);
  • незвичайна композиція (Савочка Н., 3-Б клас);
  • найкращий малюнок (Клименко Д., 6 клас).

Дякую за старанну співпрацю всім (дітям, батькам, класоводам), хто залучився до нашої спільної справи, хто приймав участь у виставці «Великодні візерунки», хто представляв на виставці спеціальні творчі експозиції, Грушовенко С.Ю., яка організувала майстер-клас для учнів початкових класів! Дякуємо Вам!!!

Педагог-організатор Ярова М.О.

Переглядів: 44 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0