Понеділок, 10.08.2020, 18:39

Головна » 2018 » Лютий » 22 » Валентинки своїми руками: майстер - клас
Валентинки своїми руками: майстер - клас

Подарунок – це завжди зворушливо і приємно. Усі люблять отримувати подарунки, а дуже багато хто воліє їх дарувати. І при цьому стверджують, що підносити подарунок набагато приємніше, ніж отримувати. Свят та урочистостей, коли можна порадувати викладенням презенту, існує велика кількість. Але особливо можна відзначити саме ті, при святкуванні яких даруються взаємні подарунки. Одним із таких свят є День святого Валентина або День всіх закоханих. Подарунки, подаровані в цей день, прийнято називати валентинками. Вони являють собою листівки у формі сердечка або з його зображенням, і обов’язково містять слова любові, з найкращими побажаннями.

Багато цікавих ідей, як зробити валентинку з паперу, придумано і втілено в життя. Описати і показати всі методи виготовлення саморобних виробів неможливо. Це захоплююче заняття стало дуже популярним з кожним днем все більше вдосконалюється, завдяки чому постійно з’являються нові, унікальні твори, які приносять радість і викликають захоплення.

В нашій школі напередодні Дня святого Валентина був проведений майстер-клас «Валентинка своїми руками» Грушовенко С.Ю. “На ура” пройшов майстер-клас по виготовленню валентинок з групою учнів 2-8 класів. На заздалегідь підготовлених шаблонах учасники майстер-класу проявляли свою фантазію: розфарбовували, клеїли, ліпили. Використовувались усі можливі підручні матеріали: старі листівки, з яких діти вирізали квіти та декорували ними свої вироби, бісер, квілінг, клей, нитки тощо. Усі дітки дуже старались, і хоч шаблони валентинок у багатьох були однаковими, у кінцевому результаті кожна робота відрізнялась від іншої і набула своєї неповторності.

Переглядів: 269 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »