Понеділок, 20.11.2017, 10:39

Головна » 2017 » Листопад » 2 » В нашій школі з'явився новий лідер!
В нашій школі з'явився новий лідер!

Навчальний рік тільки почався, а Рада школи уже вирішує головні питання. У нашу дружню команду прийняли багато  «нових» учнів. Це діти, які добре себе проявили, показали свої таланти або були активними протягом минулого року. Перший збір Ради школи припав на другий понеділок навчального року.

Ми вирішували питання розділу обов'язків та обговорювали ідеї щодо покращення шкільного життя і школи в цілому, але головною метою нашого зібрання було вибрати нового Президента школи. На це місце було два претендента. Першим претендентом була учениця 10 класу - Концеба Анна. Всі ви її добре знаєте. Розумна та красива дівчина. Активіст школи і просто хороша людина. Другим претендентом була учениця 11 класу. Надзвичайна, творча і розумна Філіпчук Ірина.

У виборі лідерів брав участь весь актив школи.

Мабуть, вам цікаво як проходили вибори?

Спочатку обидва кандидати представили свою передвиборчу програму. (Хочу зауважити,  що ідеї у кандидаток були просто фантастичні. Якщо в нас все ж вийде виконати хоча б половину,  то шкільне життя стане цікавішим і простішим для нас.) Потім, таємним голосуванням ми обрали Президента. З невеликою різницею перемогла Концеба Анна. Місце Прем'єр  Міністра заслужено зайняла Філіпчук  Іра. Лише тяжка праця допомогла дівчатам зайняти ці посади, і зараз я від імені нашої великої шкільної родини хочу привітати наших нових Лідерів.

Журналіст школи Усик А.

СТРУКТУРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12  з поглибленим вивченням англійської мови

Президент —  Концеба Анна