Понеділок, 10.08.2020, 18:29

Головна » 2019 » Лютий » 25 » Урок-практикум «Бойовим духом славна людина»
Урок-практикум «Бойовим духом славна людина»

З метою національно-патріотичного виховання в закладі школи та в рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та до молоді» було організовано урок-практикум «Бойовим духом славна людина» для учнів 10 класу. Даний захід організував підполковник запасу збройних сил України, вчитель захисту вітчизни – Торгало Ю.В.

В ході уроку виступили представники громадської організації «Юнацький корпус» (м.Черкаси) Хижняк Іван та Надточій Роман. Молоді люди розповіли десятикласникам про діяльність громадської організації, яку вони представляють. Запрошені наголосили, що ГО «Юнацький Корпус» визнана державою, носить неполітичний характер та є осередком становлення громадян-патріотів України. Також представили школярам історію добровольчого руху та провели для учнів інструктаж з правил поводження під час воєнного стану і першої медичної допомоги.

Старшокласники мали можливість переглянути відеофільм про бойові будні військових та волонтерів у зоні АТО, приміряти обладунки та засоби особистого захисту українських бійців, розібрати та зібрати на швидкість автомат. Представники ГО «Юнацького корпусу» наголосили, що національно-патріотичне виховання молодого покоління є надзвичайно важливим у наш час, тому ми всіляко сприяємо його розвитку, адже діти - майбутнє Нації! Майбутнє за нами!

Переглядів: 109 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »