Четвер, 13.12.2018, 13:26

Головна » 2018 » Листопад » 21 » Тиждень української писемності та мови
Тиждень української писемності та мови

Щороку і  традиційно в Уманській СШ №12, як і в усіх школах і навчальних закладах України, відбувся I етап XIX Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.Яцика у рамках Тижня української писемності та мови.

Мета конкурсу – виявити творчо обдаровану молодь, розвивати її потенціал, виховувати шану до мови, історичної спадщини українського народу, його культури й традицій, плекати любов і повагу до національних джерел.

Учасниками стали учні 3-11 класів Уманської СШ №12 у кількості 298.

Тиждень розпочався інформом-досьє «Розвиток української мови». У цікавій формі, хронологічному порядку здійснили віртуальний екскурс у історію розвитку української мови. Протягом тижня працювала книжкова виставка, організовано бібліотекарем Зубко Н.О., на тему: «Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи». Серед учнів середніх та старших класів було проведено конкурс плакатів «Мово моя барвінкова». ВВЗ у 9-Б класі, який підготувала Костюк Т.В. «Мово рідна – слово рідне», відвідали учні 9-11 класів.

Запам'ятались учням такі заходи :

конкурсно-розважальна програма «Народ скаже, як зав’яже» (підготувала Ярова М.О.);

• мовознавчий турнір «По слідах суржика» (підготувала Шарапановська О.А.);
  •   Мовознавча інтелект-гра «Веселкова наша мова» (підготувала Захаренко О.Ф.).

Школярі та вчителі приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

В цілому Тиждень української писемності та мови пройшов дуже насичено та цікаво. Усі учні школи дізналися багато нової інформації, прийняли участь у заходах, перевірили власні знання рідної мови, отримали багато позитивних емоцій.

Переглядів: 14 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »