Субота, 21.07.2018, 15:01

Головна » 2018 » Червень » 20 » Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника

Сьогодні у нашій школі пролунав останній дзвінок. Цей день назавжди запам’ятається для 16 випускників, які прийшли на свою останню шкільну лінійку .
         З вітальним словом до учасників урочистого дійства звернулася директор школи Кузьменко Н.І. Вона побажала випускникам, для яких цей день є особливо хвилюючим, зробити правильний вибір, обрати саме той вищий навчальний заклад і ту професію, яка буде до душі, допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави.
“Сподіваюся, що знання та вміння, отримані у стінах рідної школи, стануть для вас надійною опорою. А ми завжди будемо раді бачити вас, радіти вашим успіхам. Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті, адже саме від молоді залежить, якою буде Україна завтра”.
Потому директор школи вручи
ла нагороди обласного та міського управління освіти за кращі досягнення у науці та творчі здобутки 2017-2018 навчального року.
         Традиційно, свято останнього дзвоника супроводжувалося виступами талановитих школярів. Мудрі настанови одинадцятикласникам дала Анна Федорівна – перша вчителька випускників. Вона привітала учнів із завершенням навчального року й побажала випускникам сміливо йти у доросле життя, закликала учнів завжди пам’ятати своїх мудрих і досвідчених, талановитих та вимогливих наставників – шановних вчителів.
 Випускники виконали останній шкільний вальс і загадавши бажання пустили у небесну блакить повітряні кульки. А про завершення навчального року для усіх присутніх сповістив останній дзвінок.

Для більшості школярів настала довгоочікувана пора відпочинку та безтурботності, проте на випускників ще чекає зовнішнє незалежне оцінювання та кропітка робота над вступом до вищих навчальних закладів.

Переглядів: 17 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »