Четвер, 06.08.2020, 21:56

Головна » 2019 » Січень » 30 » Спортивне свято «Нумо, хлопці!»
Спортивне свято «Нумо, хлопці!»

Цього року, 6 грудня, до Дня Збройних сил України  юнаки 8 –х класів довели, що гідні захищати свою Батьківщину. Організували та провели спортивне свято вчитель фізкультури Крохмаль Д.М. та педагог-організатор Ярова М.О.

Під пильним наглядом суддівської колегії: заступника з виховної роботи Задорожної Л.О., вчителя захисту вітчизни Торгала Ю.В., міністра спорту та фізичного виховання школи Довгошеї І., учнів та вчителів  школи, команди хлопців палко змагалися за звання найкращих.

Хлопці 8 –х класів у спортивних естафетах комплексно показали всі свої вміння та навички й снагу до перемоги, що не малого вартує у формуванні характеру, сили та мужнього духу в справжнього чоловіка. Капітани команд продемонстрували свої вміння влучно «стріляти» баскетбольним м’ячем в кошик.

Хлопці завжди відзначалися своєю силою, але ведуча змагання випробувала їх ще й на гостроту розуму в інтелектуальному конкурсі, де перевірили як майбутні захисники Батьківщини орієнтуються в спортивній та військовій тематиці. І вкотре не розчарувалися, адже всі достойно захистили честь свого класу.

Судді тим часом підсумували всі попередні здобутки команд й, додаючи результати естафети, визначили, яка стала переможцем. За підрахунками першість виборола команда 8-Б класу. Переможців та учасників було відзначено грамотами.

Свято, пройшло весело, жваво й натхненно. А як же інакше, коли учасників підтримували такі палкі вболівальники: їхні однокласники й однокласниці, класні керівники й друзі. Всі залишились задоволеними від змагань, адже приємно вкотре зібратися разом та підтримати один одного

Переглядів: 117 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2019  »