Четвер, 06.08.2020, 22:27

Головна » 2013 » Березень » 6 » Семінар директорів
Семінар директорів

1 березня 2013 р. на базі Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12  з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області проведено семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів, МНВК м. Умані на тему «Формування особистості учня на основі якісної освіти, розвитку його творчих можливостей»

Учасники семінару ознайомилися зі змістом роботи школи по формуванню особистості учня та підвищенню рівня компетентності молодих учителів. Учасники семінару побували на уроках:

1. урок у 3-Б класі  позакласного читання «Сторінками творчості Наталії Забіли» провела учитель Костюк Т.В.

1. урок з використанням ІКТ у 3-А класі на тему «Пори року.  Погода». Урок провела учитель англійської мови Борщевська Ю.В.
  2. Інтегрований урок з біології і основ здоров’я у 9-А класі провели учитель біології Янчук Л.І. та учитель основ здоров’я Новакова В.П. Тема: «Біосоціальні основи створення сім’ї. Ризики репродуктивного здоров’я».
  3. інтегрований урок з англійської мови та інформатики у 11 класі на тему «Глобальна мережа Інтернет – науковий прогрес чи загроза людству?». Урок провели учитель інформатики Петриченко Т.М. та учитель англійської мови Кравченко І.В.

Практичне заняття ШМВ на тему: «Засоби формування професійної компетентності педагогів» в інтерактивній формі з елементами тренінгу провела заступник директора з навчально-виховної роботи  Мельник Н.П. Для діагностики професійних здібностей молодих учителів використано вправу «Дерево професійного зростання». Вправа «Проблема по колу» дала можливість молодим учителям отримати від своїх колег варіанти розв’язання проблеми, яка їх турбує.  Разом з наставниками  молоді спеціалісти створювали портрет успішного вчителя, розв’язували психолого-педагогічні ситуації та розглядали різні моделі навчання.

Інтегрований виховний захід на тему «Країна чаю» провела  вчитель англійської мови, керівник гуртка  Петришина Т.П.  Готуючись  до проведення виховного заходу, учні опрацювали та проаналізували  інформацію з таких предметів: історії, географії, ботаніки, біології, медицини. Проведено ряд дослідів з хімії, пов’язаних з чаєм. Ознайомилися з технікою заварювання звичайного  та британського чаїв.

Переглядів: 369 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2013  »