Понеділок, 20.11.2017, 10:38

Головна » 2017 » Листопад » 2 » Про підсумки І етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Міжнародний мовно-літературний конкурс – це гарна можливість для учнів і студентів долучитися до свого минулого, культурних надбань, досвіду, набутого попередніми поколіннями, і ще раз звернутися до художнього світу Тараса Шевченка.

Сьогодні, як ніколи, Україна потребує молодих талановитих людей, і ви, як справжні патріоти, творчою працею спонукаєте громадянське суспільство до усвідомлення себе як нації, яка здатна побудувати сильну, самодостатню і незалежну державу на засадах толерантності й гідності.

Через осмислення і сприйняття світу Тараса Шевченка уже сьогодні важливо сформувати життєву позицію й проаналізувати ті виклики, які ставить перед нами сучасний світ.

В нашій школі було проведено ряд заходів по вшануванню Шевченка, а саме:

• Експрес-оголошення «Слухайте голос безсмертний Тараса» (Костюк Т.В.);
  • Театралізований урок «Сирітська доля у творах Шевченка» (Костюк Т.В.);
  • Конкурс творчих робіт «Дитячий Кобзар» (Захаренко О. Ф., Євстаф’єва Л. В., Савочка О. М.);
  • Літературна вікторина «Чи знаємо ми Шевченка?» (Гонтарук Т.Л.);
  • Книжкова виставка «Вічний, як народ» (Зубко Н.О.);
  • Літературно-музична композиція «Палахкотить, як свічка, праведна душа Кобзаря» (Гонтарук Т.Л., Ярова М.О.);
  • Написання творчих робіт (Гонтарук Т.Л., Костюк Т.В., Ярова М.О.).

Всім пошановувачам Шевченкового Слова наснаги, нових творчих звершень!

Переглядів: 14 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »