Понеділок, 20.11.2017, 10:39

Головна » 2017 » Листопад » 2 » Перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Мабуть, багато хто знає про Всеукраїнську гру «Джура» в якій кожен рік бере участь і наша школа. Так ось, цього року перший етап гри відбувся  27 вересня, на стадіоні «Сокіл». Від нашої школи було обрано учнів дев'ятого і десятого класів. Наша команда складалась з шести осіб, а саме Флюдренко Вікторія, Власова Єлизавета, Довгошея Іван, Коломієць Андрій, Квашук Анжела, Гусак Євген.
         Всі учасники показали непоганий результат, і хоч завдання були досить важкі, вони впорались.
Трохи про саму гру. Якщо я не помиляюсь вона складалась із шести завдань.
1. Смуга перешкод.
З першого погляду вона була досить простою, але було багато нюансів за невиконання яких знімали бали. У цьому завданні брала участь вся команда.
2.Встановлення намету.
Це завдання виявилось одним з найскладніших. Наші учасники не відразу зрозуміли завдання, та завдяки Власовій Лізі вони впорались.
3. Зібрати Похідний рюкзак.
Потрібно було просто взяти найнеобхідніші речі й скласти їх в Рюкзак. Складність була лише в тому, що це завдання було на час.
4. Розпалити вогнище.
Основною задачею цього завдання було не вогнище і навіть не процес розпалювання, а саме розпалити його так, щоб за найменший час згоріла ниточка, яка була піднята на відстань приблизно пів
метра від землі.
5. Фігурне водіння велосипеду
Тут все просто. Сідаєш на велосипед і проїжджаєш полосу перешкод. Нюансом в цьому завданні є те, що полоса перешкод була зовсім НЕ легкою. На щастя,  ми впорались.
6. Орієнтування на місцевості.
Тут без подробиць. Учасникам роздали карти з цілями до яких потрібно було добігти, виконати легке завдання і прибігти на фініш.
Загалом змагання вийшли веселими. Результатами ми задоволені.
А я бажаю нашій школі більше перемог.

Журналіст школи Усик А.

Переглядів: 12 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0