Понеділок, 20.11.2017, 10:35

Головна » 2016 » Жовтень » 31 » МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ В НАШІЙ ШКОЛІ
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ В НАШІЙ ШКОЛІ

Людина створена природою для миру,

а не для війни,

народжена для радості,

а не для горя...

Франсуа Рабле

Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття. В нашій школі було проведено виховну годину на тему: «Ми хочемо у мирі жити». (Кл.керівник – Петриченко Т.М.)

Під час виховної години учнів ознайомлено з історією запровадження Дня миру, обговорювалося значення слова «Мир», висувалися пропозиції учнів щодо шляхів збереження миру у сучасному світі, і насамперед в Україні. Була проведена гра «Ланцюжок побажань», де кожен учень мав можливість висловити свої побажання миру присутнім. Хвилиною мовчання вшановували загиблих героїв України.

Учні 5 класу написали найщиріші побажання захисникам на голубочках виготовлених своїми руками. Всі голубочки передали до волонтерського штабу «До перемоги». Ми сподіваємося, що наші солдати відчують те тепло та мир, яке ми їм передали.

Голубко біла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому!

Неси всім щастя, передай привіт

Ти нашим хлопцям, що на сході!

Переглядів: 39 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »