Понеділок, 20.11.2017, 10:20

Головна » 2016 » Листопад » 3 » Місячник безпечного використання газу у побуті
Місячник безпечного використання газу у побуті

З 03.10.2016 по 21.10.2016  в школі проводився місячник безпеки під час використання газу в побуті. На першому тижні місячника всі класні керівники провели інструктажі з правил безпечного користування газом у побуті із обов’язковим записом на відповідних

сторінках класних

журналів. А також класоводи та класні керівники провели інформаційні хвилинки «Користь та шкода від синього палива»

З 10.10.2016 р. по 12.10.2016 р. педагогом-організатором Яровою М.О. був організований випуск стіннівки «Правила користування природним газом»

Класними керівниками були проведені виховні години за тематикою місячника: «Школа безпеки»; «Газ – це здорово, але…».  Ладигіна А.В. організу

ала практичні заняття з учнями «Перша допомога при отруєнні газом».

У 8 класах Ярова М.О. організувала проведення вікторини «Що ти знаєш про вибухонебезпечні предмети?», а в 6 класах – відеолекторій «МНС попереджає…»

Класовода

ми проведені бесіди: «Вогонь – друг, вогонь -  ворог»; «Природній газ, ризик чи небезпека?» «Обережно, газ!».

З       аступник з виховної роботи Задорожна Л.О. організувала  проведення агітаційної компанії щодо безпечного використання газу в побуті

Роботу з підготовки й проведення усного журналу«Безпека газу у  побуті» очолювала Ярова М.О. з активом школи. Редактором була Задорожна Л.О. Прем´єр-міністр Концеба А. — оголошувала назви сторінок  журналу, знайомила присутніх з актуальністю теми. Після кожної сторінки відбувалася дискусія з учнями, робили підсумки. Педагог-організатор розкрила мету виховного заходу, наголосила на  рекомендованій літературі для поглиблення і розширення знань учнів з обговореної проблеми.

Перед осінніми канікулами класні керівники 1-11 класів провели відповідні інструктажі з техніки безпеки життєдіяльності, пам’ятки вклеєні у щоденники учнів, поновлена інформація в класних куточках та у шкільному куточку щодо безпечного використання газу у побуті.

Переглядів: 143 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »