Понеділок, 20.11.2017, 10:19

Головна » 2017 » Лютий » 8 » Круглий стіл «Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров'я»
Круглий стіл «Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров'я»

Щоб людина добре вчилася, продуктивно працювала, успішно розгадувала таємниці природи, приносила велику користь суспільству, в якому живе, була свідомим громадянином держави – вона має бути здоровою, тоді в неї нічого не болить і вона здатна думати про все велике і світле та йти сміливо і впевнено до своєї мети. Здоровому все здорово!

Саме це дало поштовх для проведення  круглого столу «Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров'я»,  що був проведений 31 січня 2017 року в 3-А класі. Організатори: педагог-організатор Ярова М.О., міністерство мас-медіа (Платмір А., Флюдренко В., Руда А.).

Метою круглого столу було прагнення переконати учнів у тому, що здоров'я – це великий дар не тільки для самої людини, а воно має вирішальне значення для розвитку всього суспільства, держави, тому  бути здоровим престижно.

Учні 3-А класу були активними учасниками круглого столу. На даному заході організаторами були використані різноманітні завдання, проблемні ситуації, приклади із життя, демонстрації відеоматеріалів, ілюстрацій з обговорюваної проблеми. Також дітям сподобалась інсценізація про вітаміни, яку демонстрували Руда А., Флюдренко В., музична зарядка та гра «10 правил».

На завершення Платмір А. запропонувала учням взятися за руки, усміхнутися один одному, обняти поглядом Землю, і побажати всім людям доброго здоров’я… в цей час звучали слова молитви.

Запрошені ( класовод Єстаф'єва Л.В., президент школи Браїловська С., міністер культури Салабай Ю.) висловили слова  захоплення, щирі побажання успіхів у навчанні, а також здоров’я, благополуччя та здійснення задумів.

Переглядів: 72 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »