Понеділок, 20.11.2017, 10:38

Головна » 2017 » Листопад » 2 » КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ
КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

14 жовтня український народ відмічає свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як День українського козацтва.

Продовжуючи славні і шляхетні традиції нашого народу, у нашій школі напередодні свята було проведено  спортивно-розважальне свято «Козацькі забави». Організатори свята: педагог-організатор Ярова М.О. та вчитель фізкультури Крохмаль Д.М. Ідеєю заходу був не лише фізичний розвиток наших школярів, але й прагнення прилучити учнів до національних традицій, звичаїв та обрядів; загальнолюдських цінностей козацької моралі. Адже культ здорового способу життя серед козацтва сприяв народженню та вихованню здорового покоління молоді.

Урочисто відкривали свято учні 3-Б класу (класовод Захаренко О.Ф.) Веселий гопачок, пісня «Ми – козачата», вірші про козаків не залишили нікого байдужими!

Козацький дух, силу, мужність та витривалість перевіряли на собі учні восьмих класів (кл.керівники Цапок Л.В., Костюк Т.В.), беручи участь у різноманітних спортивних змаганнях козацького спрямування. Хлопці довели, що козацькому роду нема переводу.

Ведучими на святі були учениця 9-А класу Квашук Анжела та учень 9-А класу Степанюк Максим.

Окрасою свята були художні номери від Червоної Зоріни (8-Б клас) та дівчаток з 8-А класу, Габової В., Коваленко М., Негрової К.

За результатом змагань звання «Найдужчих» здобули учні 8-Б класу, а звання «Найспритніших» - учні 8-А класу. Всі загони були нагороджені почесними грамотами за проявлену витривалість, мужність та сміливість.

Давайте разом пишатись, тим що ми є нащадками українських козаків!

Переглядів: 14 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »