Понеділок, 10.08.2020, 19:43

Головна » 2019 » Січень » 30 » Інтегрований семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти м.Ума

27 листопада 2018 року в школі відбувся Інтегрований семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти м.Умань на тему «Шляхи удосконалення виховного процесу в умовах сучасної української школи».

Педагоги школи розуміють, що діти – це наше життя. Від них залежить майбутнє України. Ми бачимо нашу школу як модель сприятливого середовища дитинства, середовища щасливого життя дитини. Прагнемо робити все, щоб не загубити жодної особистості, дати можливість розквітнути кожній дитині.

У діяльності педагогів  творчість має особливо вагоме значення, адже від того залежить ефективність виховного процесу.

Заступник директора з виховної роботи Задорожна Людмила Олексіївна та  педагог-організатор  Ярова Марина Олександрівна підготували змістовну програму, пов’язуючи виховну роботу не тільки на уроках, а й у позаурочний час.

Практичний психолог Корчагіна Валерія Василівна  провела з учасниками семінару  інтегроване заняття з елементами тренінгу «Творча самореалізація педагога в процесі міжособистісних відносин».

Упровадження інноваційних технологій та методик виховання сприяє різнобічному розвитку  школярів.  Тому Ярова М.О., педагог-організатор запропонувала учасникам семінару взяти участь в інтерактивному жанрі – квесті «Шкідливі провокатори», порухатися від "станції" до "станції" і, зупиняючись, отримувати чи демонструвати свої знання, набувати чи демонструвати певні навички.

Увазі присутніх був представлений цікавий і змістовний інтегрований виховний захід «Міжнародний експрес». Учасники семінару подорожували різними країнами, дізналися про звичаї та традиції цих країн, а учні школи доповнювали цікаві історії веселими виступами. Заступники з виховної роботи та педагоги-організатори стали активними учасниками даного виховного заходу.

По закінченню учасники щиро подякували організаторам за змістовний, повчальний та цікавий семінар, побажали подальших успіхів, творчих злетів, адже,  ми - вчителі нового століття, повинні працювати так, щоб освітній процес  став  радістю і задоволенням для кожної дитини, щоб шкільне життя, в якому беруть участь і учні, і вчителі, досягло гармонії.

Переглядів: 159 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2019  »