Понеділок, 10.08.2020, 19:42

Головна » 2019 » Березень » 4 » Фестиваль обдарованих та талановитих дітей «Парад зірок»
Фестиваль обдарованих та талановитих дітей «Парад зірок»

На нашому шкільному  небосхилі ми можемо бачити прекрасні угрупування зірок. Якісь з цих зірок більш яскраві, якісь менш. Якісь такі гарячі, що здатні запалити все навколо, а якісь заспокоюють та врівноважують своєю прохолодою. Деякі далекі і непомітні, а деякі знаходяться настільки близько, що з ними навіть можна стикнутися. І от 21 лютого 2019 року  в нашій школі відбувся фестиваль обдарованих та талановитих дітей «Парад зірок», де  зібралися такі різні, але такі прекрасні зірочки, які утворюють надзвичайні, дивовижні сузір’я.

Всього у фестивалі взяли участь 37 учасників, які виступали по номінаціях, а визначали кращих поважне журі: ЗДВР – Задорожна Л.О., бібліотекар школи – ЗубкоН.О., практичний психолог – Корчагіна В.В., керівник гуртка «Валеологія» - Грушовенко С.Ю.

Відкривали фестиваль – зірочки 4-А класу, виконали запальний флешмоб «Літай» (класовод Шарапановська О.А.).

Свою любов до України,  до її мови, до батьків, до пісні демонстрували учасники в номінації «Вокал»: Андрієнко Анна ( 2-Б клас)Макарчук Катерина ( 3-Б клас), Чередайко Карина (4 -А клас), Флюдренко Яна  (4-Б клас).  В номінації «Художній талант» виступали дійсно талановиті діти, які своїми умілими ручками творять дива. Це учениця 3-А класу Горбатюк Анна, учень 3-Б класу Гусєв Тимофій та учениця 4-А класу Козієнко Віталіна. На фестивалі були учні, які вже з раннього дитинства проявили нахил до музичного мистецтва. Тому наступній номінації «Музичне мистецтво» зустрічали оплесками Неситову Вікторію, ученицю 2-А класу та Чегорського Руслана, учня 4-А класу. В номінації «Майстри слова» учасники розкривали  свої літературні здібності та талант писати вірші. Декламувала вірш про Шевченка учениця 4-Б класу – Горобченко Світлана, а учень 4- Б класу Савочка Назар читав свій вірш, який присвятив найріднішій людині – своєму татові.  Дуже добре, коли діти творять самі, можуть показати свої роботи іншим. Кожна робота дитини повинна нести в собі певну цінність – бути корисною для родини, друзів, школи, громади. Наступна номінація «Креативність з дерева». Обдаровані учні з 2-Б класу Дегнера Артур та Дегнера Христина точно знають, що їхні роботи комусь не марні і потрібні…  В останній номінації - «Хореографія» виступали: Хронюк Настя (2-А клас), Кравченко Олександра та Клименко Марія (2-Б клас), Цимбал Діана (2-Бклас), колектив дівчаток (3-А клас) та Видрик Аліса (4-А клас).

Після виступів учасників до слова запросили організатора фестивалю – Ярову М.О., яка зазначила: «Шкільна сходинка – це тільки перша сходинка в їхньому житті, тож ми бажаємо нашим зіркам , щоб всі життєві сходинки долалися добре , з гарним настроєм , впевненістю і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється наша школа новими талановитими зірочками , і збагачується і розширяється наша шкільна галактика талантів».

Закінчувався фестиваль Парадом Зірок і учні 4-А і 4-Б класу виконали гімн школи (вчитель музики – Задорожна Л.О.). Це було чудово!

Ми бажаємо нашим учням здобуття нових перемог та подолання нових вершин!

Виноситься подяка всім батькам, які виховали та зростили таких таланових дітей, а також  виноситься подяка всім вчителям-класоводам (Савочці Олені Анатоліївні, Яценко Тетяні Павлівні, Мимрук Світлані Дмитрівні, Наливайко Анні Михайлівні, Шарапановській Оксані Анатоліївні, Захаренко Олені Федорівні), які допомагали в організації фестивалі та за кожну підготовлену дитину до участі в фестивалі.

Переглядів: 174 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »