П`ятниця, 20.04.2018, 23:21

Головна » 2018 » Січень » 18 » Фестиваль обдарованих та талановитих дітей «Парад зірок»
Фестиваль обдарованих та талановитих дітей «Парад зірок»

На нашому шкільному  небосхилі ми можемо бачити прекрасні угрупування зірок. Якісь з цих зірок більш яскраві, якісь менш. Якісь такі гарячі, що здатні запалити все навколо, а якісь заспокоюють та врівноважують своєю прохолодою. Деякі далекі і непомітні, а деякі знаходяться настільки близько, що з ними навіть можна стикнутися. І от 30 листопада 2017 року  в нашій школі відбувся фестиваль обдарованих та талановитих дітей «Парад зірок», де  зібралися такі різні, але такі прекрасні зірочки, які утворюють надзвичайні, дивовижні сузір’я.

Всього у фестивалі взяли участь 73 учасники. У холі Уманської школи №12 організовано виставку творчих робіт учнів. Це, дійсно, творили талановиті діти. Деякі роботи є шедеврами.

На сцені глядачі змогли побачити вокальні, танцювальні та поетичні номери.

Учасники фестивалю виступали по номінаціях. Спочатку  демонстрували свої таланти колективи. Розпочинали свято учні  1-Б класу. Пісня «Діти України» ( класовод Яценко Т.П.), здивували учні 1-А класу з інсценізацією пісні «Ходить гарбуз по городі» (класовод Бойко Л.В.), а також піднімали всім настрій дівчатка з 3-А класу, які виконували пісню «Не журись, посміхнись» (класовод Шарапановська О.А.). В наступній номінації виступали учні 2-А класу з акробатичним номером (класовод Мимрук С.Д.) та хлопці з 4-Б класу – танець «Повзунець» (класовод Савочка О.А.). В номінації «Майстри слова»  виступали Манжос О. (класовод Бойко Л.В.), Потапенко Є. ( класовод Яценко Т.П.), Демяченко Ю., Тицькун В., Тяжченко Л. (класовод Єстаф'єва Л.В.). Далі запросили на сцену дійсно талановитих дітей, які своїми умілими ручками творять дива. Це учениця 2-А класу  Горбатюк Анна (класовод Мимрук С.Д.)  та учениця 3-Б класу Горобченко Світлана(класовод Захаренко О.Ф.). Свою любов до України,  до її мови, пісні продемонстрували учасники фестивалю в номінації «Вокал»: учениця 1-Б класу Андрієнко Анна ( класовод Яценко Т.П.), Макарчук Катерина та Оладишева Маша з 2-Б класу (класовод Наливайко А.М.) та Орлюк Євгенія, яка навчається в 3-Б класі (класовод Захаренко О.Ф.). В номінації «Розсміши» виступали Усенко Микола, учень 4-Б класу (класовод Савочка О.А.).  та Савочка Назар, учень 3-Б класу (класовод Захаренко О.Ф.). І в останній номінації - «Хореографія» продемонстрували свої таланти наступні учасники: учениці 1-Б класу Клименко Марія та Кравченко Олександра з танцем «Ча-ча-ча» ( класовод Яценко Т.П.), Видрик Аліса, учениця 3-А класу  з танцем «Троянда»  (класовод Шарапановська О.А.), учениця 4-А класу – Яковенко Єва, танець «День в Франції» (класовод Єстаф'єва Л.В.)., Мартиненко Вікторія та Симчук Яна, учениці 4-Б класу, танець «На острові» (класовод Савочка О.А.).,  учениця 4-А класу Габова Ірина з танцем «Тепло материнських рук», учениці 4-А класу Воєвода Анна та Свинарук Анна, танець «Один на всіх» (класовод Єстаф'єва Л.В.).

Журі відзначило всіх учасників, колективи були нагороджені дипломами, а всі інші учасник фестивалю були нагороджені медальками у різних номінаціях.

Такий незвичний зорепад
Ми влаштували в школі в нас
Ми раді , що талантів так багато
Тут особистості одні,