Понеділок, 20.11.2017, 10:23

Головна » 2016 » Грудень » 18 » Фестиваль обдарованих та талановитих дітей «Парад зірок»
Фестиваль обдарованих та талановитих дітей «Парад зірок»

2 грудня 2016 року  в нашій школі відбувся фестиваль обдарованих та талановитих дітей «Парад зірок».

Життя складне: постійний компроміс,

Постійний пошук і постійні втрати...

Лиш той, хто в ньому творить і «горить»,

Чогось досягне й буде чогось вартий.

Людина кожна має свій талант,

Немає гірших – кожен в чомусь перший!

І впевнено крокує кожен з нас

До відкриттів й нових високих звершень!!!

Всього у фестивалі взяли участь 45 учасників. У холі Уманської школи №12 організовано виставку творчих робіт учнів. Це, дійсно, творили талановиті діти. Деякі роботи є шедеврами.

На сцені глядачі змогли побачити вокальні, танцювальні та поетичні номери.

Розпочинали та завершували фестиваль учні 2-А класу. Свої таланти демонстрували Даша Клименко та Вероніка Киричок учениці 5 класу (кл.керівник Петриченко Т.М.), Єва Яковенко, Аня Воєвода, Леся Тяжченко та Настя Скоромна, учениці 3-А класу (класовод Єстаф'єва Л.В.), учениця 2-Б класу Яна Флюдренко (класовод Захаренко О.Ф.), Це учень 4 класу Дмитро Артикула ( класовод Яценко Т.П.), Аліса Видрик, учениця 2-А класу (класовод Шарапановська О.А.), Влад Тицькун, учень 3-А класу (класовод Єстаф'єва Л.В.), учні 2-А класу з піснею «А мій милий вареничків хоче» (класовод Шарапановська О.А.), Баюк Марина та Аліна Жмуд, учениці 6-А  класу (кл.керівник Недобійчук І.П.), учениця 2-Б класу Горобченко Світлана (класовод Захаренко О.Ф.), учні 4 класу Валерія Свиридюк та Андрій Кривий, учень 3-Б класу Козак Михайло (класовод Савочка О.А.), учениця 3-А класу Ірина Габова(класовод Єстаф'єва Л.В.), учень 2-Б класу Назар Савочка (класовод Захаренко О.Ф.) ,  Валерія Борисова та Катерина Балакірєва, учениці 4 класу ( класовод Яценко Т.П.).

Журі відзначило всіх учасників, кожен учасник фестивалю був нагороджений медалькою у різних номінаціях та солодким призом.

Педагог-організатор, М.О.Ярова відзначила, що свято наше закінчується, але наші таланти ще тільки починають рости. Шкільна сходинка – це тільки перша сходинка в їхньому житті, тож ми бажаємо нашим зіркам , щоб всі життєві сходинки долалися добре , з гарним настроєм , впевненістю і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється наша школа новими талановитими зірочками , і збагачується і розширяється наша шкільна галактика талантів.

Щасливі діти живуть в Україні,

Усмішки наші як птиці стрімкі,

Запам'ятайте це віднині,

На Україні всі діти зірки.

Переглядів: 61 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »