Понеділок, 20.11.2017, 10:38

Головна » 2017 » Листопад » 2 » День Вчителя
День Вчителя

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами – День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.
вересня в нашій школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічали учні та святкова фотозона «Вітаємо». Одинадцятикласники протягом дня  мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.
Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковою програмою.

Ведучими на святі були: Штангей Анна та Філіпчук Ірина (учні 11 класу). Діти вітали своїх вчителів піснями, танцями та іншими виступами, а саме учні 11 класу показали свої артистичні здібності на святі під час сценки «Контрольна»,  учні 2-А та 2-Б класів декламували віршики-привітання, учні 5 класу затанцювали жвавий танок, учні 7-10 класів, а чудові пісні у виконанні Поліщук О. (10 клас), ансамбля «Надія» (6, 8 клас) та учнів 5-6 класів  не залишили нікого байдужими. Було багато позитивних емоцій, сміху і сліз радості. Родзинкою свята були цікаві та оригінальні відеоролики. Вчителі, в свою чергу, подякували всім за подароване свято, позитив і гарний настрій.

Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Переглядів: 19 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »