П`ятниця, 16.11.2018, 08:36

Головна » 2018 » Жовтень » 31 » День міста
День міста

6 жовтня наше місто святкувало своє День народження. В цьому році Умані виповнилося вже 403 рік.

У День міста по вул. Київській розгорнули свою роботу виставки установ, громадських організацій, вищих, загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів міста «Тобі, рідна Умань!», містечки: майстрів, розваг та атракціонів, сувенірів, організовано ярмарок і фестиваль вуличної їжі. Порадувала красою та професійністю своїх робіт вчитель німецької мови Горбатюк Г.М. Проведено дитячі велоперегони, показові виступи акробатів та інші цікавинки, де учні нашої школи брали участь.

Із центральної сцени з Днем народження Умані всіх присутніх привітав міський голова Олександр Цебрій та зазначив: «Сьогоднішнє свято – це значна подія для всіх, хто народився, виріс, живе і працює, навчається у цьому чудовому місті, яке багате на талановитих, мудрих, працьовитих людей, відоме своїми культурними надбаннями далеко за його межами. Адже древня і сучасна Умань – це велика родина, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою». Також Олександр Володимирович подякував всім, хто працює на благо уманської територіальної громади, і побажав миру та процвітання рідній Умані.

По закінченню привітань свято продовжили уманські таланти: музиканти, співаки, танцюристи.

Приємним сюрпризом на святі було виконання вальсу, у якому взяли участь і учні нашої школи, а всього одночасно танцювали 100 пар. Підготовкою та організацією хореографічної постановки в нашій школі займалася Корчагіна В.В.

Цього ж дня організовано багато цікавих заходів – концертні програми творчих колективів міста, виступи гуртів «Atmosphera» та «Цвіт кульбаби». А на завершення для уманчан дарунком стало світлове шоу барабанщиків Rhythmmen.

В нашій школі було організовано та проведено виставку малюнків «Моє рідне місто».

Переглядів: 15 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »