Четвер, 21.09.2017, 15:15

Головна » 2016 » Листопад » 21 » Адаптація учнів першого класу до умов навчання в школі
Адаптація учнів першого класу до умов навчання в школі

8 листопада 2016 року в школі відбувся психолого-педагогічний семінар, на якому обговорювалося питання адаптації учнів 1-А та 1-Б класів  до навчання у школі.

П Л А Н

проведення психолого-педагогічного семінару

«Адаптація учнів першого класу до  умов навчання в школі»

№ пп

Назви  заходу

Відповідальний

1.

Круглий стіл « Успішна адаптація першокласників до школи як умова гармонійного розвитку особистості»

Мимрук С.Л.

Соціально-психологічна адаптація першокласників до умов шкільного навчання

Демчук А.М.

Анкетування батьків Лекція «Рекомендації батькам щодо сприяння успішності процесу адаптації дітей до навчання в школі»

Євстаф’єва Л.В.

Звіт класоводів про підсумки адаптаційного періоду першокласників до школи.

Мимрук С.Д.

Демчук А.М.

Пам’ятка для батьківпершокласників

Тільки разом зі школою можнадобитисябажанихрезультатів у вихованні і навчаннідітей. Учитель — ваш союзник і друг вашоїсім’ї. Зауваження про роботу учителя висловлюйте в школі, на зборах. Не можнацьогоробити у присутностідітей.
             2. Обов’язкововідвідуйтевсізаняття і збори для батьків. Якщо не зможете, повідомте про цевчителюособистоабозапискою через дитину.
             3. Щодняцікавтесяучбовими,успіхамидитини (запитуйте: «Про щоцікаветисьогоднідізнався на уроках?» замістьтрадиційного: «Яку сьогодні одержав оцінку?»). Радійтеуспіхам, не засмучуйтесь через кожнуневдачу, щосталасяізсиномабо дочкою.
             4. Регулярно контролюйтевиконаннядитиноюдомашніхзавдань і надавайте їй, за необхідності, допомогу. Допомога і контроль не повинні бути муштрою, настирливимморалізуванням, щовимотуєдитину. Головне — викликати у дитиниінтерес до навчання.
              5. Перевіряючидомашнєзавданнянацілюйтедитину на те,
щоб вона уміладоводитиправильністьвиконаноївправи
або приклада. Частішезапитуйте: «Чому?». «Спробуй
довести свою думку», «Чиможнавідповістиінакше?».
               6. Сприяйте тому, щобдитина брала участь у всіх заходах,
щостосуютьсяїї, проводяться в класі, в школі.
               7. Старайтесь вислуховуватирозповідідитини (про себе,
товаришів, школу) до кінця. Поділитисясвоїмипереживаннями — цеприродна потреба дітей.

Переглядів: 70 | Додав: bila | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »