Неділя, 20.09.2020, 07:01

Уманська спеціалізована школа №12

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібно вивчати іноземні мови з 1 класу
Всього відповідей: 643
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зерна педагогічного досвіду

 

Матеріали до уроків

Українська мова

Початкові класи

Математика

 

З досвіду роботи вчителя початкових класів Яценко Тетяни Павлівни
 
   
    В основі даного досвіду  лежить використання методики проблемного навчання, зміст якого представлений системою проблемних задач різного рівня складності. Використання методики проблемного навчання справляє позитивний вплив на розвиток творчого мислення школярів. У процесі розв’язування  проблемних задач різного рівня складності у їх спільній діяльності з вчителем та під його керівництвом оволодівають новими знаннями та способом дій, завдяки чому відбувається формування творчих здібностей, продуктивного мислення, уяви, пізнавальної мотивації, інтелектуальних емоцій.

 
 
З досвіду роботи вчителя біології Янчук Любов Іванівна

 

 
 
    В основі даного досвіду лежить методика використання технологій групової, парної, колективної роботи, які ґрунтуються на таких засадах: поглиблення розвитку кооперації на рівнях «учень-учень», «учень-учитель»; вивчення суперечливих питань за допомогою критичного аналізу різних поглядів, критичного мислення; використання інтерактивних методів навчання, що забезпечує залучення учнів до постановки питань, дослідження проблем, процесу формулювання рішень; реалізація природного прагнення до спілкування, взаємодопомоги і співпраці; формування колективізму, моральних, гуманних якостей особистості.
 
 
З досвіду роботи вчителя інформатики Петриченко Тетяни Миколаївни
 
  В основі даного досвіду лежить методика використання електронного посібника на уроках інформатики. Такий комп’ютерний методичний посібник вчителька розробляє самостійно до більшості тем. Він включає в себе  теоретичний матеріал, електронні презентації навчального матеріалу, практикум для набуття умінь і навичок застосування теоретичних знань, приклади завдань, систему тестування і контролю знань. Реалізація кожної зі складових електронного посібника може варіюватися. Використання такої електронної бібліотеки дає можливість для активізації опорних знань школярів, підвищення їх пізнавального інтересу, підтримки групових та індивідуальних форм навчання, створення комфортних умов комп’ютерної підтримки традиційних і новаторських технологій навчання, забезпечення диференційованого підходу до вивчення інформатики.
 
З досвіду роботи вчителя англійської мови Шуби Віти Валеріївни
  
 
   В основі даного досвіду лежить методика використання інформаційних технологій на уроках англійської мови. Комп'ютеризоване навчання базується на таких принципах, як: індивідуалізація, диференціація, інтенсифікація.
 
 
 
 
 
З досвіду роботи вчителя українськкої літератури Гонтарук Тетяни Леонтіівни
 
 
За основу своєї роботи я взяла слова В. О. Сухомлинського: «Мистецтво й майстерність навчання і виховання полягає в тому, щоб розкривати сили й можливості кожної дитини, давати їй радість успіху в розумовій праці».
 
 
 
 
З досвіду роботи вчителя анлійської мови Петришеної Тетяни Петрівни

В основі даного досвіду лежить методика використання технології проектного навчання. Цей метод передбачає моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне вирішення проблем на основі аналізу обставин та відповідної ситуації. Інтерактивні та проектні технології ефективно сприяють формуванню навичок і вмінь, виробленню цінностей, створенню атмосфери співробітництва, взаємодії і дають можливість педагогу стати справжнім лідером учнівського колективу.

Читати детальніше...

Форма входу
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту