Четвер, 21.09.2017, 15:17

Інтернет безпека

Відносини дітей і батьків, це вічний конфлікт. Протистояння характерів, поколінь ідеалів. Але, не дивлячись на всю складність таких взаємин, існує один двигун, який допомагає підживлювати, здавалося б, абсолютно безнадійні суперечки і змушує йти на компроміс. Любов, ось світле почуття, яке зігріє душу, світло, до якого тягнуться серця. На зміну ще не так давно актуальній для багатьох батьків проблемі: «Куди подіти дітей на час шкільних канікул?» у дедалі більшій кількості сімей приходить не менш розпачлива: «Як відірвати дитину від комп’ютера?». Усвідомлювати серйозність проблем, які несе із собою інтернет, зовсім не означає тільки карати, забороняти, фільтрувати, закривати, конфісковувати. Особливо в українському контексті, в якому, як підкреслює голова Всеукраїнської мережі боротьби з комерційною експлуатацією дітей Катерина Левченко, ще треба розібратися, за що, яка і на кого має покладатися відповідальність. Виховувати в дітях повагу до прав інших людей і вміння обстоювати свої власні дуже нелегко, але нічого більш надійного світова цивілізація поки що не вигадала. Є, звичайно, спеціальні програми, здатні обмежувати доступ дитини до небажаного контенту. Але навряд чи можна заперечити думку фахівців з інформаційної безпеки, котрі стверджують, що жодні засоби захисту не гарантують 100-відсоткової безпеки. Особливо за умови, що сучасні діти є зазвичай набагато більш просунутими користувачами інформаційних технологій, ніж їхні батьки. Ця сторінка містить інформацію про те, як ви можете зробити Інтернет більш безпечним для дітей.

Правила з Інтернет-безпеки для домашніх користувачів

«  Вересень 2017  »