Неділя, 20.09.2020, 07:22

Уманська спеціалізована школа №12

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібно вивчати іноземні мови з 1 класу
Всього відповідей: 643
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Програма роботи з обдарованою молоддю на 2015-2019 роки

Мета і основні завдання Програми

Програму розроблено на виконання Указу Президента України від 04 липня 2005 року № 1013/2005 „Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні”.

Основна мета Програми – створення в місті сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу учнів, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

Комплексом психолого-педагогічних, організаційних і науково-практичних заходів програми передбачається  розроблення та впровадження ефективних засобів та технологій пошуку, навчання, виховання і самовдосконалення обдарованих дітей, створення умов для гармонійного розвитку особистості.

І. Науково-методичне забезпечення роботи з обдарованою молоддю

1. Забезпечити реалізацію загальних і спеціальних методик та програм виявлення, розвитку та підтримки обдарованих дітей.                                          

2. Забезпечити психологічний супровід творчо обдарованих дітей щодо формування психолого-фізіологічної  стійкості, профілактики стресів, розумових, емоційних та інших перевантажень обдарованих дітей, молоді.                                                                                  

3. Створити банк інформаційних матеріалів з питань впровадження системного пошуку, діагностики та своєчасного виявлення талановитих дітей.

Поповнити фонди бібліотек науково-довідниковою літературою з різних галузей.           

4. Сприяти публікації матеріалів учителів, творів творчо обдарованих дітей в обласних та всеукраїнських педагогічних виданнях, виданню збірок юних поетів і прозаїків.              

ІІ. Система пошуку обдарованої молоді

  1. Брати участь у проведенні міських, обласних, Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів, турнірів, фестивалів, виставок творчих робіт учнів, спрямованих на виявлення і самореалізацію обдарованих дітей.

2. Продовжити участь обдарованих дітей у міжнародній програмі онлайн навчання «SMRT-Learning» на базі Канадського коледжу м. Ванкувер, Канада.           

ІІІ Навчання, виховання та розвиток обдарованої молоді

1.Удосконалювати форми і методи гурткової, факультативної, позакласної роботи     

2. Поповнювати банк даних Школи олімпійського резерву.

3. Залучати талановитих дітей до роботи в Малій академії наук, клубах, секціях, гуртках відповідно до їхніх нахилів, інтересів і можливостей.

4. Забезпечити стовідсоткове використання годин варіативної частини навчальних планів у всіх загальноосвітніх навчальних закладах; розширити мережу гуртків та факультативів, удосконалювати форми і методи позашкільної освіти в позаурочний час.

5.Проводити дитячо-юнацькі спортивні турніри, «Олімпійський урок»

                                                                            Щорічно.

6. Забезпечити інформаційну підтримку і висвітлення досягнень обдарованих дітей, заходів, що проводяться в місті за участю її представників на сайтах школи.

7. З метою популяризації наукової та пошукової діяльності дітей, щорічно організовувати шкільне свято «Сходинки до Золотого олімпу».

Програма роботи з обдарованою молоддю на 2015-2019 роки

Форма входу
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту